Több, mint egy blog!

2024. október 06. 15:09 - Raven1975

La Liga 9. forduló, Alavés - Barça

A Barça kezdőcsapata az Alavés otthonában:

A két hetes válogatott szünetet megelőző utolsó bajnokiját játssza ma délután a Barcelona, mely Vitóriába látogat, a Deportivo Alavéshez. A mérkőzés tétje nem más, minthogy a Real Madrid tegnapi győzelme után tudja-e tartani Flick legénysége a hárompontos fórját, és lélegzetvételnyi előnnyel mennek-e a válogatotthoz a fiúk. A mérkőzés 16:15 órakor kezdődik és Ortíz Arias fújja a sípot.

3 komment

A bejegyzés trackback címe:

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

KJDaniel98 2024.10.06. 17:39:32

Minden pozitívum ellenére ami történt eddig ezen a meccsen, hogy lehet egy ekkora klubnak ilyen másodszámú kapusa?

Nincs mese, a válogatott szünet után hadra kell fogni Szczesny-t mert Pena életveszély, mint ahogy tavaly is az volt.

KJDaniel98 2024.10.06. 18:01:50

A les megmenti a fogalmatlan Penát de Isteni csoda lesz ha ezen a meccsen nem kap gólt, nagyon remélem, hogy a Bayern / Real meccseken már nem ő áll a kapuban.

Raven1975 2024.10.06. 18:41:04

Lewandowski mesterhármasával simán legyőztük az Alavést. Raphinha két gólpasszt adott. A második félidőben visszábbvettünk, a baszkok két lesgólt is szereztek, de így sem okozott gondot a vitóriai akadály megugrása. És természetesen jár a gratuláció a csapatunknak! Visça el Barça!!